Půjčka až do domu? Není problém. Podívejte se na nabídku dvou poskytovatelů

Pokud chcete peníze v hotovosti, které vám nebankovní kurýr doveze až domů, máte nyní spoustu možností napříč celým finančním trhem. Hotovostní půjčka pro každého je připravena dnes a denně, vyplacení je jednorázové a opravdu rychlé. Jednotlivé splátky od vás také může každý týden vybírat kurýr, přímo u vás doma, takže se nemusíte starat o trvalý platební příkaz v bance nebo podobné příjemnosti. Vlastně vůbec nemusíte vycházet z domu, půjčka bude zařízená i tak! Lákavé? Stačí se tedy informovat, půjčky tohoto druhu jsou dostupné naprosto pro každého.

Velmi zajímavé alternativy na trhu, stačí se porozhlédnout

Jednou z těch hodně atraktivních nabídek na tuzemském půjčkovém trhu je například půjčka SMART. Díky ní si můžete půjčit sumu v rozmezí pěti a sedmdesáti tisíc korun, dobu splatnosti si však můžete vybrat pouze ve dvou různých variantách – třináct a šestnáct kalendářních měsíců. Úroková sazba začíná na jednadvaceti procentech a samotné vyřízení je naprosto zdarma. Bez ručitele, závazků, plateb předem, bleskové vyřízení je samozřejmostí nad slunce jasnou!

Peníze naprosto na cokoliv, možnost refinancování dřívějších úvěrů, zaplacení složenek, na které jste tak trochu zapomněli nebo nákup vánočních dárků. Jednoduše vše, nač peníze potřebujete, stačí jen vyplnit krátký formulář a polovina náležitostí je vyřízena. Teď už jen čekat návštěvu kurýra, kterou si dohodnete v libovolném čase. Dopoledne, odpoledne, večer, až se vrátíte z práce? To je jen na vás.

Existují samozřejmě i různé další alternativy

Pokud vám zrovna tato půjčka nevyhovuje, vlastně se vůbec nic neděje, protože trh je skutečně mimořádně pestrý. Je tu ještě například nabídka společnosti Provident. Díky ní si přijdete na 10 až 130 tisíc korun, lhůta splatnosti je nastavitelná mezi 12 a 24 kalendářních měsíců. Úroky začínají na hranici deseti procent, což je v ohledu nebankovních půjček vskutku velmi zajímavá cifra – jedna z těch nejzajímavějších na současném trhu vůbec. Značka Provident má za sebou navíc dlouholetou tradici, nemusíte se proto bát, že jde o nějakou novinku, která není nikým a ničím prověřená. Úvěr tedy bude naprosto bez rizika, peníze budou vyplaceny prakticky obratem, není se tedy čeho obávat.