Moderní varovné systémy. Jak vás chrání?

Varovný systém. Co se vám vybaví? Ochrana majetku? Soukromého i komerčního? Varování na veřejných místech v podobě sirén? To všechno může být varovným prvkem, že se děje něco nebezpečného.

Varovné systémy pro firmy i města

Varovné systémy se neustále rozvíjí, tvoří je několik součástí jako elektronická siréna, lokální výstražný systém (hladinoměrná čidla i srážkoměry) nebo bezdrátový informační systém s příznačnou zkratkou BIS. Je to právě on, který má dnes skvělou kvalitu přenosu mluveného slova, hudby a dalších zvukových proudů. Je tak ideální pro bezdrátový rozhlas ve velkých městech i malých obcích. I když jde o rozměrný systém, překvapí vás poměrně malá investice při instalaci. Varovné systémy jsou navíc i nenáročné na údržbu. A v dnešní moderní době se zařízení dají korigovat i vzdáleně, nemusíte ani nikde sedět u ústředny, když budete chtít něco hlásit, dnes lze mluvit odkudkoliv s pomocí telefonního modulu.

Elmik – specialista na varovné systémy i drátový rozhlas

Drátový rozhlas je tu s námi sice desítky let, přesto je stále nejspolehlivějším médiem, pokud potřebujete šířit rychle informace o požáru, náhlém nebezpečí, pátrání po osobách. Jde totiž o prvek, který není spuštěn nonstop a jeho aktivace vás překvapí, tudíž zbystříte. Na tyto systémy se specializuje společnost Elmik (https://elmik.cz). Firma, která se zabývá servisem a opravami městských i obecních rozhlasů, poskytuje výrobu a montáž této techniky. Bohaté zkušenosti ji dělají špičkou ve svém oboru, Elmik existuje již od roku 1994. Pokud budete mít zájem, experti vám vypracují projekt na míru, vyznají se v nejmodernějších prvcích, poradí vám skvělé vychytávky. V aplikaci tak objemného systému, jako jsou rozhlasové, drátové a bezpečnostní prvky, je dobré vsadit na kvalitu. Společnost nabízí komplexní dodávky a montáže dorozumívacích zařízení, telefonních ústředen, kamerových systémů i ozvučení různých prostor a věnuje se i velkoobchodu i maloobchodu přidruženého příslušenství (např. reproduktory, zesilovače). To vše za velmi příznivé ceny.