Jednoduše a levně, i tak si můžete půjčit nebankovní formou, stačí jen znát správný postup – pokud nevíte, jak na to, rádi vám pomůžeme. Je třeba mít prostě přehled o aktuální situaci na trhu, kde RPSN je ukazatelem číslo jedna. Takzvaná roční procentní sazba nákladů už na první pohled oznámí, zda je daná půjčka v pořádku nebo byste se měli podívat raději někam jinam, kde může být výhodněji.

Desítky možností, přinášíme vám zajímavé srovnání

V dnešním měření sil, které se bude týkat celkem trojice účinkujících, se představí mimo jiné společnost Cofidis, ale také Home Credit půjčka. Trio zúčastněných doplní Tesco půjčka. A jak to vlastně celé dopadne? Podívejte se sami, co nám řeknou čísla! Je jasné, že napoví vždy nejvíce, jsou dostatečně výmluvná a přitom – ona tabulka je vlastně poměrně malá.

 

Půjčka Cofidis Home Credit Tesco
Možný rozsah 20 až 500 tisíc korun 10 až 200 tisíc korun 20 až 200 tisíc korun
Doba splatnosti 12 až 90 měsíců 12 až 84 měsíců 12 až 84 měsíců
Úrok / RPSN od 5,9 / 6,06 % 9,82 / 10,3 % 11,79 / 12,5 %
Poplatky Ne Ne Ne

Půjčka, to v moderní době není žádná věda. A dokazuje to i trojice těchto nabídek, která ukazuje, že půjčit si můžete výhodně i v nebankovním sektoru. To, že se stala společnost Cofidis vítězem srovnání, je způsobeno hlavně faktem, že tabulka bere v potaz i možnost spolužadatele. Jinak řečeno – pokud o půjčku u Cofidis požádají oba partneři, mohou získat až 500 tisíc korun za poměrně výhodných podmínek. Pro jednotlivce ale úroková sazba 5,9 procent určena bohužel není, tudíž single žadatelé mohou oslovit spíše společnosti Home Credit nebo Tesco, případně samozřejmě i nějaké jiné.

peníze

Diskrétnost není v nebankovním sektoru vůbec žádným problémem. Naopak, můžete si být jisti, že žádná třetí strana se nic nedozví, to je důležité nejen na klasickém maloměstě, kde ví všichni o všech všechno. Proč byste se také měli široko daleko chlubit, že si půjčujete peníze, no ne? To nemá žádný smysl, nemusí každý vědět vše.

A co potřebujete pro klasickou nebankovní půjčku? Moc toho není…

  • Osmnáct let a více. Mladším se bohužel ze zákona půjčovat, alespoň touto cestou, nedá.
  • Občanský průkaz a trvalý pobyt hlášený kdekoliv na území ČR.
  • Vlastní účet v bance a mobilní telefon, stejně jako připojení k internetu.