V práci trávíme většinu času, minimem je osm hodin denně, když započítáme cestu a pauzy, jde prakticky o půl dne. A přihodí se zde leccos, někdy nám zaměstnavatel zvýší osobní ohodnocení, jindy zase musíme řešit nepříjemnosti. Pokud dojde k nehodě, která by znamenala finanční ztrátu pro vašeho šéfa, jde náhrada škody za vámi. Je proto vhodné mít sjednanou odpovídající pojistku pro klidnější průběh každé směny a také pro dobrý pocit, že se v případě potíží máme na koho obrátit.

Nepodceňujte rizika, jsou s námi denně

Pokud jedeme někam do zahraničí, cestovní pojištění je první věcí, na kterou myslíme, když si balíme kufry. Ovšem pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu u nás bohužel nemá ještě takovou tradici. Přitom může být v mnoha směrech užitečné a nikdy nevíme, kdy a kde nám bude moci prospět. Nikdo totiž neumí věštit z křišťálové koule, takže nehody na pracovišti jsou opravdu nepředvídatelné téma.

Jak je následně řešit, když k nim dojde? Není lepší mít ochranu v podobě dobré pojistné smlouvy, díky níž si můžeme být v životě i v práci jistější? Pracovní výkon je potom určitě lepší – a nejen to!

Speciální tarif pro řidiče z povolání

V nabídce nechybí ani zajímavé nabídky pro ty, kteří usedají každý den za volant a jezdí pak často i stokilometrové trasy. Řidič PLUS je tarifem vhodným pro řidiče z povolání, jimž je služební auto v zaměstnání nabídnuto i k osobnímu využití. Výhodou je celosvětová platnost takového pojištění, takže se nemusíte bát vyjet ani za hranice našeho státu.

Nabídka, kterou má připravenou zavedená pojišťovna ERGO, je hodně komplexní a široká. Sjednat si můžete nejen pojištění odpovědnosti v práci, ale také úrazové nebo cestovní pojištění, nabízí se i varianta životního pojištění. Není výhodnější mít všechno přehledně a „pod jednou střechou“?