Půjčit si v bance? Samozřejmě, dnes tu jsou stále větší možnosti, takže nebudete čekat celé odpoledne na kamenné pobočce, ale většinu potřebných náležitostí prostě dohodnete přes internet. Bankovní sektor je stále vstřícnější, a je za tím samozřejmě boj o zákazníka, který se v mnoha případech přesunul k nebankovním poskytovatelům. Rychlé vyřízení žádosti, minimum náležitostí a stále slibnější úrok, i o tom jsou moderní banky. Co o nich dále můžeme s jistotou prohlásit?

Úvěr v bance může být vyřízený už za několik málo minut

Dnes není otázkou, jestli si půjčit v bance – ale kde najít banku, co přinese ty nejvýhodnější možné podmínky. Důležité tedy je vlastně jediné, a sice srovnat bankovní půjčky. Kdo má srovnání, může si dobře vybrat, naprosto jednoduché. Desetiprocentní hranice úrokové sazby byla již úspěšně prolomena, v některých bankách se blíží sazba dokonce i pěti procentům. V každém případě je však třeba obezřetnost, protože přímo ve vaší bance nemusíte najít nejlepší řešení a možná bude nutné se ve vlastním zájmu poohlédnout někde jinde. Nikdo vás totiž nenutí využívat jiných služeb tam, kde máte vedený svůj běžný osobní účet. Máte naprostou svobodu volby, takže se minimálně porozhlédněte ještě někde jinde…

Co třeba Expres půjčka od MONETA Money Bank? Dispozice jsou následující.

  • 20 až 800 tisíc korun, smlouva se vyřeší bez problémů po internetu, během pěti minut mohou být peníze na vašem účtu.
  • Doba splatnosti? Až 120 měsíců, tedy vlastně deset let. Možnosti na výběr jsou – 24, 30, 40, 50, 60, 72, 84, 96, 108 a 120 měsíců.
  • Podmínkou je založení osobního účtu, předčasné splacení celé půjčky nebo pojištění schopnosti splácet je samozřejmostí.

Která je ta nejlevnější půjčka? Na to může snadno odpovědět náš srovnávač. Buďte si, ale jisti, že v bance jsou jiné úroky než v nebankovním sektoru, jen skutečně zřídka překročí desetiprocentní hranici. Výhodou je i pojištění schopnosti splácet, které řeší případy, kdy přijdete o zaměstnání nebo budete hospitalizováni v nemocnici vinou těžkého úrazu. Banka má vždy nějaké zajímavé řešení přímo na míru, stačí jen vyplnit pár internetových formulářů a rázem budete mít jasněji. Na trhu je mnoho variant, tudíž se nebojte trochu zapátrat…