Kvalitní trička pro každou příležitost

Módní průmysl je jedním z nejproduktivnějších, přitom je leckdy těžké najít to nejjednodušší. Obyčejné tričko. Jednobarevné, dlouhý či krátký rukáv. Ale propracované, příjemné. Je to oříšek, že?

Pracovní tričko s dlouhým rukávem – výběr

Může jít o oblečení pro volnočasové aktivity, reklamní oděvy i pracovní tričko s dlouhým rukávem, či to s kratším střihem. Pokud jde o korporátní oděv, musí reprezentovat firmu a zaměstnanec by se v něm měl cítit komfortně. Pamatujte, že reklamní oděvy už dávno nepatří mezi nekvalitní artikly z pochybných materiálů. Jde o elegantní kousky, které by si vaši zaměstnanci mohli vzít i do společnosti. Samozřejmě, pokud artikl zdobí logo, nebylo by to vhodné, ale grafiku si jen odmyslete. Firmy specializující se na výrobu reklamních oděvů dnes už umí kreativně pojmout vaše přání. Na míru vám vytvoří různé typy a střihy oblečení, pomohou vybrat styl, materiál, navrhnou zpracování ve formě potisku nebo vyšití.

Velkoobchod textil – specialista na to nejlepší

Víte, v čem je dobré triko s dlouhým rukávem? Jde o módní kousek, který snesete i ve výkyvech počasí. Můžete je nosit na jaře, v létě i na podzim. A v zimě? Když je venku zima, obléknete bundu a poté ji můžete sundat v o něco teplejším prostředí, jako je právě zaměstnání, také restaurace, škola, banka, zkrátka jakýkoli interiér. Triko s dlouhým rukávem se hodí i na neformálnější společenské akce, pokud jde o kvalitní produkt. Jde o vkusné kousky oděvů z variabilních druhů materiálů, lze je vyhotovit v různém barevném provedení a mohou je nosit ženy, muži i děti. Oslovte proto velkoobchod oblečení, známou firmou je Xfer s.r.o. Zde oceníte zejména velký výběr reklamních produktů, pracovní oblečení, klasická trička, vesty, mikiny, ale i tašky nebo čepice. Můžete si vybrat mezi různými styly, od sportu až po eleganci.