Život je plný nástrah v každém věku, a tak je úrazové pojištění jedno z nejvýhodnějších pojištění. Kdo nikdy neměl zlomenou ruku, pohmožděná kolena nebo které dítě nespadlo s kola? Nástrahy na nás a na naše děti jsou na každém kroku. Úrazové pojištění nám pomáhá se lépe s těmito situacemi vyrovnat a v případě úrazu nám poskytne pojišťovna finanční pomoc.

Pro koho se úrazové pojištění nejvíce hodí?

  • – sportovce
  • – aktivně žijící lidi
  • – pro malé děti či novorozence
  • – pracovníky v náročnějších a rizikových povoláních
  • – všechny, kteří si jsou vědomi možností úrazu

Věkové omezení úrazového pojištění

Horní hranice pojišťoven, které vyřizují úrazové pojištění je 70-75 let. Nejnižší hranice neexistuje, proto je velmi výhodné pojistit novorozence či malé děti, kterým hrozí úraz na každém kroku.

Úrazové pojištění je vhodným doplňkem ke zdravotnímu pojištění. Zdravotní pojištění nám pomáhá při různých nemocích, úrazové pojištění nám pomáhá při jakýchkoli úrazech, které nám může způsobit i někdo jiný. Nenechávejte nic náhodě, úraz může komukoli z nás narušit životní tempo i na několik měsíců. Buďme na tuto situaci připraveni.

Úrazové pojištění srovnání

Úrazové pojištění srovnání vám pomůže vybrat si nejvýhodnější úrazové pojištění nejen pro vás, ale i pro vaše děti. Úrazové pojištění dětí je velmi výhodné, dle statistik jsou úrazy dětí velmi časté. Úrazové pojištění srovnání vám pomůže vybrat nejvhodnější variantu úrazového pojištění.