Cestujete do zahraničí? Tak by pro vás mělo být cestovní pojištění velice důležité. Za léčebné výlohy, nutné převozy, ošetření na zahraničních klinikách byste bez cestovního pojištění platili obrovské sumy.Cestovní pojištění online vám při zahraniční dovolené či jiné aktivitě dodá pocit bezpečí, protože v případě potřeby o vás bude postaráno. Nezapomínejte, že oproti České republice v zahraničí bez cestovního pojištění budete muset vy osobně platit za lékařskou pomoc. Díky internetu lze samozřejeme rychle a pohodlně vyřídit cestovní pojištění online.

Komu se cestovní pojištění hodí a komu je určeno?

  • – všem na odpočinkové dovolené
  • – pracujícím osobám
  • – sportovcům
  • – milovníkům turistiky a adrenalinových sportů
  • – všem, kteří nechtějí riskovat placení obrovských lékařských výdajů

Připojištění

K základnímu cestovnímu pojištění online lze (a my vám to můžeme doporučit) sjednat také velmi zajímavá připojištění. Jedete na dovolenou a letíte letadlem? Pojistěte si svá zavazadla. Mezi další druhy připojištění patří – pojištění odpovědnosti zazpůsobenou škodu, pojištění storna zájezdu, pojištění spoždění letu či pojištění únosu letadla.

Co byste měli vědět?

Aby cestovní pojištění bylo platné, musí být vyřízeno ještě před odjezdem do zahraničí. Výše cestovního pojištění výpočet mzdy je různá, odvíjí se také od věku pojištěné osoby. Děti či senioři mají náklady na pojištění vyšší než dospělí, protože u nich je vyšší riziko zranění či nemoci. Cestovní pojištění online má také několik druhů, většinou se jedná o – služební, turistické a sportovní. Výběr cestovního pojištění se musí odvíjet od toho, co v zahraničí budete dělat. Například objednáte si turistické cestovní pojištění online a zraníte se při práci na stavbě, tak vám pojišťovna nic nezaplatí. Čím vyšší pojistnou částku zaplatíte, tím vyšší částku za vás v případě potřeby pojišťovna zaplatí. Pojistit se lze na dobu od jednoho dne až po dobu jednoho roku.