Máte více úvěrů? Konsolidujte je do jednoho výhodného

Pokud jste si v minulosti sjednali více půjček, možná nad úrokovou mírou některých z nich dnes prostě žasnete. A určitě není divu, v posledních letech šel průměrný úrok u spotřebitelských úvěrů opravdu hodně rychle dolů. Dokonce tak, že šlo efekt postřehnout i meziročně. Proč potom stále splácet půjčku za nevýhodných podmínek, které byly před pěti lety, když je možné ji efektivně refinancovat?

Proč se podobné kroky vyplácí?

Sloučení půjček je dnes úplně normální věc, kterou využívají nově další stovky a tisíce lidí. Máte více půjček, které považujete za nevýhodné? Stačí je sloučit do jedné větší. Podobné jednání má hned několik zajímavých výhod, nad kterými není důvod se minimálně nezamyslet. A jaké že to vlastně jsou?

  • Budete měsíčně splácet menší částku. Sice se splátkový kalendář zpravidla prodlouží, ale měsíční splátka bude někdy i výrazně nižší. Nebudete si zkrátka muset tolik utahovat opasek.
  • Ušetříte na poplatcích. Složenky, trvalé příkazy v bance. To všechno nyní budete platit maximálně jednou – nebo také vůbec. Podle toho, u koho konsolidaci hodláte provést.
  • Pojištění schopnosti splácet je samozřejmostí. Když nebudete stíhat z nějakého důvodu tempo splátkového kalendáře, vše je možné zcela zdarma upravit k vaší větší spokojenosti.
  • Papírování není to, co byste museli vyřizovat vy. Je to přesně naopak. Banka či nebankovní společnost, u které si dohodnete konsolidaci, všechny potřebné kroky vyřídí obratem za vás.

Zajímavou alternativou může být například RePůjčka. Tu nabízí na našem trhu už nějakou dobu Equa bank, konsolidovat touto formou můžete až šest set tisíc korun, to vše na dobu osmi let. Úroky od 5,4 procenta zní rozhodně slibně. Vše se může vyřídit relativně brzy, dohoda je navíc zcela zdarma – potenciální zájemce neplatí ani korunu předem! Minimum pro dohodu je třicet tisíc korun, refinancovat můžete klidně i jen jednu půjčku. Vyřídíte záležitost z pohodlí domova, nemusíte nikam chodit. No, co si ještě přát? Snad už jen kávu s dvěma cukry pro večer plný pohody.

A co takhle Home Credit konsolidace? Podmínky jsou zde velmi podobné, 30 až 600 tisíc korun až na dobu osmi let. Finanční úspora v řádu desítek procent! Vyřízení zdarma, samozřejmě. Konsolidace úvěrů se vážně vyplatí!