Sjednejte si novou pojistku snadno a rychle díky srovnávači pojištění. Využijte pohodlí, které vám nabízí internet, a vše potřebné vyřiďte z domova. Správný srovnávač pojištění vám navíc pomůže ušetřit nemalé peníze.

Nezáleží, jestli se chcete pojistit před dovolenou, máte strach z dopravních nehod, nebo jen vybíráte nejlevnější povinné ručení – internetový srovnávač pojištění pomůže ve všech těchto situacích. Je totiž ještě výhodnější než klasické sjednání pojištění online.

Starosti nechte na počítači

Je zbytečné lámat si hlavu tím, kde se pojistit před dovolenou, když na internetu najdete nejeden srovnávač cestovního pojištění. Možnosti pojištění pro auta zase najde kalkulačka autopojištění.

Moderní člověk totiž nepotřebuje trávit čas tím, že bude obcházet pobočky konkurenčních firem, a platit za to, že „může“ čekat ve frontě. Moderní člověk využívá moderní technologie.

Získejte maximální přehled

Sjednání pojištění začíná výběrem, a každý výběr začíná tím, že se seznámíte s nabídkou. Jenže nabídka pojištění není přehledná. Naopak. Na českém trhu je hromada pojišťoven a každá nabízí jiné produkty s jinými cenami a jinými podmínkami. Nakonec je to jedna velká změť, ve které se laik nemá bez pomoci šanci vyznat. Srovnávače pojištění ale naštěstí takovou pomocí jsou!

Podle toho, jaké vyplníte parametry a požadavky, vám najdou takové produkty, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Tím to ovšem nekončí. Jednotlivá pojištění totiž uvidíte krásně srovnaná ve srozumitelném přehledu, takže budete mít hned jasno, u kterých společností má smysl pátrat podrobněji.

Nejlevnější pojištění jedině na srovnávači

Pokud hledáte to nejlevnější možné pojištění, najdete ho na srovnávači. Nejenže většina pojišťoven poskytuje online slevu za to, že si službu sjednáte sami po internetu, ale srovnávače jdou ještě dál. Mají totiž často s pojišťovnami uzavřené smlouvy, díky kterým nabízejí ceny nižší, než jaké najdete na webech pojišťoven.

Povinné ručení, havarijní pojištění, nebo oboje?

Pokud přes srovnávač hledáte povinné ručení, zaměřte se na možnost kombinace s dalšími pojistkami. Když způsobíte autonehodu, povinné ručení za vás sice zaplatí škody, které způsobíte ostatním, ale své auto budete muset opravit z vlastní kapsy. Aby se tak nestalo, je potřeba havarijní pojištění.

 

Autonehodami ale havarijní pojištění nekončí. Název trochu klame, protože havarijní pojištění chrání i před poškozením auta živly, zvířaty nebo třeba vandaly. Pokud jste vystavení tomuto riziku, určitě se jeho sjednání vyplatí. Zařídíte-li si navíc obě pojištění v rámci jednoho balíčku, často získáte ještě slevu navíc.