Je snadné si něco přát, o něčem snít. Když však k tomu potřebujete peníze, tak je to již o něco těžší uskutečnit. Ale jen do té doby, než narazíte na výhodnou půjčku.

 

Vaše sny a plány o bydlení, dovolené, cestování, podnikání, či vyřešení různých problémů, zvládne zrealizovat nebankovní hypotéka.

 

Její dostupnost spočívá v tom, že neodmítá klienty, kteří mají nějaký záznam v registrech dlužníků. Není důležitý ani příjem, proto jej nemusíte dokládat. Ke schválení je potřebná zástava nemovitosti. Tím se zaručíte společnosti, která Vám peníze poskytne.

 

Nejedná se o žádný podvod ani lichvu. Jde o řešení, které má solidně nastavený úrok, dává svým klientům možnost dlouhodobého splácení a poskytnutí částky, až do výše 70% z ceny zastavené nemovitosti. Za takové peníze se dá ledacos vyřešit, vylepšit i zažít, co říkáte?

 

Výhodou je, že vyřizování lze uskutečnit z domova pouhým vyplněním formuláře přes online systém. Další záležitosti vyřešíte telefonicky a osobní kontakt je potřebný pouze při podepsání konečné smlouvy.

 

Doba řešení je natolik krátká, že do 24 hodin budete vědět, jestli Vám půjčka bude poskytnuta. V krátkém časovém limitu získáte na účet i peníze.

 

Žádné složitosti ani skryté, či předčasné poplatky v tom nehledejte. Dokonce ani při splacení dříve, než jste podepsali dobu splácení. Splátky můžete splácet, až 30 let. Záleží pouze na Vás a na výši finanční hotovosti.

dívka

Finanční problémy rovněž nejsou důvodem k zamítnutí půjčky. Můžete zvolit řešení konsolidací půjček a vše sloučit do jedné splátky. Exekuce rovněž za Vás převezme společnost a vše vyřeší.

 

Na konci pár nezbytných kroků Vás čeká úleva v podobě finanční hotovostí, se kterou si můžete dělat, co chcete. Investice do bydlení, vlastní firmy, dluhů i jiných plánů Vám zlepší Váš životní komfort