Životní pojištění je obdoba spoření s výnosem, která zároveň kryje rizika zranění či smrti. Hlavním cílemživotního pojištění je zabezpečení sebe a své rodiny v pozdějším věku. Výše měsíčních příspěvků záleží na vás a lze kdykoliv měnit podle vaší finanční situace či aktuální práce. Díky spoření budete moct v seniorském věku využívat své naspořené peníze a zároveň mít finanční jistotu pro vás a vaši rodinu v případě úrazu nebo smrti.

Životní pojištění by vám mělo dodat jistotu a klid v seniorském věku, kdy budete mít možnost čerpat s naspořených peněz. Kombinace tohoto druhu spoření a krytí případného zranění či smrti je životní pojištění asi nejvýhodnějším druhem pojištění na trhu.

Životní pojištění si můžete vyřídit už v nízkém věku, třeba i pro své děti. Lze samozřejmě i později, jen u starších lidí jsou někdy s vyřízením problémy. Vše se odvíjí od vašeho zdravotního stavu, pokud jste si již prožili infarkt, tak vám pojišťovna pravděpodobně životní pojištění nezřídí.

Investiční životní pojištění

Klient má možnost aktivně se podílet na rozhodování co se bude dít s jeho finančními prostředky.

Kapitálové životní pojištění

Díky kapitálovému životnímu pojištění si vytvoříte rentu do pozdějšího věku a již zmíněné krytí rizik smrti či úrazů.

Sjednejte si životní pojištění online

Sjednejte si životní pojištění včas, jedná se o velice výhodný druh pojištění. Nenechávejte to na později, pojišťovna už vám poté kvůli špatnému zdravotnímu stavu může žádost o životní pojištění odmítnout. Poslední výhodou životního pojištění je možnost snížení základu daně až o12 000,-