Asi nikdo se nebude přít, pokud napíšeme, že světlo je jedním z hlavních základů našeho života. Obzvlášť v našich domácnostech musíme mít vhodné osvětlení, abychom se cítili v psychické pohodě. Světlo není jen nutnost, ale i výrazný designový prvek.

Budiž světlo

Světlo má prokazatelně velmi velký vliv na naše zdraví fyzické i psychické. Zkuste pár dní bydlet ve špatně osvětlené místnosti a zaručujeme vám, že budete podráždění, bez energie a vaše nálada bude na bodu mrazu. Neméně důležitým aspektem našich domovů je i jejich vybavení a celkový design.

Domov je zkrátka nezaměnitelným místem, kde se musíme zregenerovat po těžkém dni a nabít své baterky na den další. K tomu slouží výborně souhra všech součástí každé místnosti, včetně maličkostí, jakými mohou být třeba textilní kabely od různých elektrických zařízení. Už jste je někdy viděli? Takový prvek na první pohled zaujme a nelze přehlédnout.

Na každém detailu záleží

Koho z nás už někdy neštvala naprosto entropická směs všemožných kabelů visících a linoucích se všemi směry. Tento problém je výrazný především u našich televizí a jejich příslušenství, či třeba u počítačů. V těchto místech je kabelů tolik, že je to noční můra všech perfekcionistů a nejen jich.

V takových situacích je textilní kabel řešením. Samozřejmě při jeho správném uchycení a dodání nějakého řádu. Ideální je vést všechny kabely jedním směrem v úhledné řadě a při té příležitosti je uchytit třeba na zeď.

Pěkné sestavy světel, kabelů a veškerého příslušenství naleznete na stránkách bohemia-design.com, kde si sestavíte elegantní kombinaci přímo vám na míru. Když si dáte vážně záležet, bude se na takové řešení doma velmi pěkně dívat. Nepodceňte ale žádný, byť sebemenší, detail.