Žádost o půjčku je běžná záležitost, kterou umožňují banky i nebankovní společnosti. Avšak ne každý klient splňuje přísné podmínky, které si finanční instituce kladou.

 

Proto spoustu klientů zaujme hypotéka bez doložení příjmu.

 

Nebankovní forma půjčky, díky které si na svoje přijdou i lidé, kteří potřebují vyřešit dluhy. Je to díky tomu, že nejsou požadované podklady jako výše platu, registr dlužníků, nečeká se na vyřízení měsíce.

 

Půjčka je vhodná pro všechny zájemce, kteří mají možnost ručit nemovitostí. To však neznamená, že můžete peníze využít pouze na bydlení, ale na úplně všechny Vaše potřeby.

 

Nemusíte ani nikam spěchat, protože žádost o půjčku se podává online. Takže hned jak přijdete z práce domů, můžete si sednout k počítači a během pár sekund máte hotovo. Na základě žádosti budete kontaktováni telefonicky poradci, se kterými si potvrdíte další informace, a zodpoví Vám dotazy.

 

Nepřejde ani pár hodin a dozvíte se včas výsledek Vaši žádosti. Většinou je schvalovací doba 24 hodin.

 

Zatím co se všude podmínky získání jakékoliv půjčky zpřísňují, tak v tomto případě máte ještě pořád šanci získat peníze za minimum požadavků.

pero

Možná Vás napadne, jestli to všechno není následně vykoupené vysokým úrokem, poplatky předem nebo splátkami, které se stanou neúnosnými. Je pochopitelné, že když ručíte majetkem, tak máte obavy. Všechny podmínky Vám však budou předem známé, takže i výše úroku, která se pohybuje od 6,9 %. Tedy stejně jako i v bance. Žádné poplatky předem Vám při vyřizování nehrozí. Dokonce neplatíte ani odhadce. Vše zařídí společnost. Následně jsou poplatky zahrnuté ve splátkách, ale rozdíl vůbec nepoznáte.

 

Splátky si můžete nastavit na různou dobu splácení. Od jednoho roku, až po 30 let.

 

Předčasné splacení není žádným překvapením, takže je povolené a dokonce bez pokuty.