Víte, co znamená v dnešní době oblíbená nebankovní americká hypotéka? Je možné, že většina lidí ještě nemá ponětí, o co vlastně jde, proto Vám to rádi vysvětlíme. Tyto půjčky Vám mohou nabídnout nebankovní instituce a nemusíte mít strach a hned si představovat něco na způsob vyděračů nebo něco podobného. Jsou to soukromí věřitelé, kteří nepodléhají svými finančními produkty kontrole ČNB, proto mohou půjčit i těm, kteří u bank neobstojí, a jejich jednání je opravdu férové.

Nebankovní americká hypotéka pro Vás tedy znamená bezúčelovou půjčku, kterou pořídíte bez zdlouhavého dokládání příjmů a nahlížení do registrů, jak tomu bývá v bankách. Co získáte? Na základě zástavy nemovitosti dostanete vyplaceno až 70% odhadní ceny nemovitosti, nízký úrok jako v bance, dobu splácení až na 30 let a to vše bez dokládání příjmů. Dále nemusíte s nikým řešit účel této hypotéky, což je pro spoustu lidí zásadní. Takže se vyhnete zdlouhavému nahlížení do registrů, ale i posuzování Vašich příjmů. Stačí plnoletost a Vaše nemovitost jako zástava, při poskytnutí fotografií této nemovitosti, i kdyby to byla nemovitost někoho z Vaší rodiny či jiných blízkých osob. Potom zašlete online žádost a peníze dostanete již do 24 hodin. Není to skvělé? V bance by se vše mohlo protáhnout i na několik týdnů. S touto nebankovní americkou hypotékou máte však máte vyhráno opravdu rychle.

bohatství

Neváhejte požádat o tuto nebankovní bezúčelovou hypotéku. Nemusí Vás tížit, jestli pochodíte u banky, protože u nás ano. Nabízíme předčasné splacení kdykoliv zdarma, dále žádné poplatky předem, odhad nemovitosti zdarma, možná Vás překvapí, že tyto finance můžete použít, také na Vaše stávají půjčky, dluhy, dokonce i exekuci. Stačí být plnoletý a mít jakoukoliv nemovitost k zástavě a můžete začít plánovat lepší budoucnost.