Většina zájemců při řešení finanční situace a potřeb míří žádat o půjčku do banky. Běžná instituce, která je důvěryhodná a má spoustu klientů.

Avšak jakmile se u Vás objeví nějaký problém, jako záznam ohledně nějakého dluhu, nemáte dostačující příjmy, či je nemůžete prokázat, tak půjčka je zamítnuta. Přísné podmínky nepustí dál nikoho, kdo má jakýkoliv černý puntík nebo nekompletní podklady k vyřízení.

Ztrácíte tím spoustu času, který je v situaci, kdy potřebujete peníze, dost vzácný a tlačí na klienty ve všech směrech.

komínek09

Ale i nebankovní společnosti mají, co nabídnout a může to být Vaše poslední záchrana. Třeba hypotéka bez registru. Kdo by to byl řekl, že někde nebudou chtít po Vás tisíce papírů, příjmy a ani nebudou prohlížet Vaše předchozí, či současné pohledávky, které Vám způsobily nepěkný záznam v rejstříkách bankovních i nebankovních?

Překvapení Vás čeká již na začátku. K žádosti stačí totiž pouze vyplnit formulář, který najdete na internetových stránkách dané společnosti a ten nemusíte dokonce ani tisknout, protože jej odešlete online. Odpadne Vám tak další ztrácení času, které byste jinak trávili někde ve frontě na poště.

Zdá se Vám nějak málo podmínek k získání potřebných peněz?

K získání nepotřebujete vyplňovat další a další dokumenty, nahánět účetní skrz příjmy, tisknout rejstříky, potvrzovat účel. Potřebujete splnit pouze jedinou podmínku, a sice ručení, které je formou zástavy nemovitosti. U vysokých částek je to běžná rutina, tak jako i v bankách. A stejně, jako v bance, tak i tady si můžete vybrat dobu splácení, až na 30 let. Úrok nečekejte nijak vysoký, protože je srovnatelný s tím v různých bankovních společnostech.

A poplatky za vyřízení předem? Ani tato skutečnost se Vás nebude týkat.

Po přičtení peněz na Váš účet již můžete v klidu řešit situaci, kvůli které jste peníze potřebovali.