Pronájem užitkových vozů nemusí být noční můrou pro vaši peněženku. Získat dodávku nebo minibus můžete téměř za hubičku. Stačí znát služby dodavky-express.cz a můžete si pronajmout dodávku nebo minibus za minimální finanční částky. Navíc získáte k pronájmu řadu výhod a bonusů, které jinde nenajdete.

Delší pronájem za lepší ceny

Každý občas potřebuje prostorný vůz, kterým může převážet nadměrný náklad nebo minibus, který by zvládl přepravit všechny osoby na oslavu či výlet. Pořizovat si kvůli jednorázovým akcím osobní dodávku je zbytečné. Z toho důvodu existují půjčovny užitkových vozů, které nabízí široké portfolio vozů pro přepravu nadměrného nákladu a osob.

Krátkodobý pronájem minibusu nebo dodávky začíná na velmi zajímavých cenách, které neudělají díru do vaší peněženky. Spousty lidí však s přepravou spěchá a zbytečně se stresují, jelikož si myslí, že dlouhodobý pronájem vyjde na velké peníze. Jenže opak je pravdou. Dlouhodobý pronájem minibusů či dodávek je k dispozici s výraznou slevou, která je vytvořena na míru požadavkům a přáním zákazníka. Delší pronájem se tedy může cenově vyplatit lépe, než rychlá a jednorázová akce plná stresu.

Výhody, které jinde nezískáte

Kromě skvělé ceny u pronájmu užitkových vozů také získáte nadstandardní služby a bonusy, které jinde nenajdete. Čeká na vás neomezený počet kilometrů, který se nevztahuje na žádné časové omezení. Vůz si můžete zapůjčit i do zahraničí. K dispozici jsou praktické doplňky a balíčky, které vytvoří speciální vůz na míru pro stěhování či převážení cenných věcí. Součástí každého vozu je satelitní a elektronické zabezpečení vozidla. Každé vozidlo je pravidelně sepisováno a disponuje dálniční známkou. V případě problémů je k dispozici asistenční služba 24 hodin. Všechna vozidla jsou čistá a bez reklamních polepů. To vše završuje garance nejnižší ceny na trhu.