Srovnejte si hypotéky na trhu a vyberte si tu co možná nejzajímavější! Po internetu totiž můžete mít srovnání hypoték během pár desítek vteřin, nebude to nic rozsáhlého, nebudete na nic zdlouhavě čekat. Při dnešních možnostech přitom někdy člověk neví, co by si vlastně zajímavého vybral. Nic složitého, zadáte pár základních údajů a všechno se může začít vyřizovat. Úplné nebe a dudy v porovnání s devadesátými roky minulého století. Skvělé možnosti, ideální zrovna tady a teď, vyberte si podle svého gusta.

Nadstandardní služby, možnost řešit mnoho věcí po internetu

Hypotéku lze vyřešit po internetu, je to snadné! Moneta Money bank hypotéka, aneb možnost žádat o peníze už od tří set tisíc korun výše (až do devadesáti procent hodnoty zastavované nemovitosti). Fixace až na deset roků, celkově je hypotéka rozložitelná až na třicetileté splátkové období. Pravidelný výdělek, minimálně osmnáct let věku, je třeba také předložit dva platné doklady totožnosti a výpis z bankovního účtu. Úroky? Ty začínají už na hranici 1,85 procentního bodu, což je opravdu skvělá cifra! Ano, skoro ji nelze uvěřit, že?

Finanční prostředky lze využít nejen na stavbu bytové jednotky či rodinného domu, ale samozřejmě například i na rekonstrukci. Můžete také vypořádat vlastnické vztahy, tedy byt koupit od spoluvlastníka, což je typickým jevem třeba po dědickém řízení. Pojištění schopnosti splácet nebo ztráty zaměstnání je samozřejmost, kterou si můžete poměrně snadno sjednat k hypotéce navíc – a rozhodně nezaplatíte statisíce korun za tyto smlouvy. Toho se určitě není proč obávat, poplatek bude velice mírný!

Srovnejte si hypotéky a uvidíte sami

Hypoteční úvěr je sjednaný během pár minut, tedy alespoň jeho základní kontury. To je velký pokrok a nemůže za něj jen digitální doba, potažmo internet. Banky se snaží, aby jejich služby byly co nejpřístupnější a nemuselo se na ně čekat přímo nekonečnou dobu. Úrokové sazby hypoték navíc rok od roku klesají a nedá se říci, že by se tento trend měl do budoucna závratně změnit. Takže – proč o tom nějakým způsobem nepopřemýšlet?