Jak si poradit s naléhavou finanční situací? Nižší deficit můžete rychle vyřešit i přes SMS zprávu

Občas ani sami netušíme, jak se to tak rychle stihne přihodit. Rozbije se pračka, myčka, automobil a my najednou nemáme v dané chvíli peníze na rychlou opravu. Co nám v takové chvíli může pomoci? Existují rychlé způsoby, jak si vyřídit svůj úvěr, aniž bychom museli čekat na dlouhá vyřizování z banky. Tento typ úvěru lze získat přes SMS zprávu formou rychlé půjčky.

Abychom tyto rychlé půjčky mohli získat, stačí se zaregistrovat a při registraci zadat své jméno, číslo mobilního telefonu a rodné číslo. Do několika minut od registrace obdržíme potvrzovací kód. Pak stačí pouze zaplatit registrační poplatek ve výši 1 Kč, který platíme jen jednou.

Touto formou rychlé půjčky si můžeme vypůjčit částku v rozmezí od 100 Kč do 6 000 Kč. V případě, že by částka přesáhla více, než 4 999 Kč, je potřeba v souladu se zákonem č. 145/2010 Sb., o spotřebitelském úvěru podepsat smlouvu o úvěru.

Rozhodnutí o schválení naší rychlé půjčky obdržíme na mobilní telefon do deseti minut od podání žádosti. Pokud vám dělá starost, jestli dokážete závazek této rychlé půjčky splatit včas, můžete si ji prodloužit o 7, 14, ale i 30 dní.