Žádost o půjčku dnes komplikují skutečnosti, že se skoro všude nahlíží do rejstříků, které obsahují informace o tom, že klient má nějaké resty ohledně splatnosti jiných půjček, které již však můžou být také dávno splacené. A tím se situace komplikuje a žádosti o půjčení peněz se zamítají.

 

Americká hypotéka bez registru je nebankovní forma půjčky, kde se tento krok vynechává, a tak mají zájemci o půjčku větší šanci peníze získat. Jde o půjčku, která nevyžaduje sdělení účelu, takže můžete peníze použít, třeba i na splacení dluhů.

 

I když je určena úplně pro všechny zájemce, přece jenom může dojít k zamítnutí, a to z důvodu, že nesplňujete jedinou podmínku. Tou je totiž ručení nemovitostí. Možná nejste právě vlastníkem nebo nemůžete svojí nemovitost dát k zástavě, proto je tu ještě jedno řešení, a sice třetí osoba, která by Vám nemovitost k zástavě poskytla. Jako zástavu k půjčce můžete využít i byty družstevní, dům, pozemek, chatu, chalupu a skvělým řešením jsou i objekty určené pro komerční účely.

 

Pokud máte tedy vyřešenou zástavu nemovitosti, tak můžete podat žádost, kterou najdete online a nemusíte nikam chodit, abyste odevzdali tiskopis. Ušetříte veškerou námahu a vyřídíte vše z teplého domova.

kalkulačka

Ani se nestihnete otočit a bude Vaše půjčka schválena. Odpověď totiž dostanete přibližně do 24 hodin. Na peníze rovněž nebudete čekat týdny, ale jen několik hodin, protože jakmile podepíšete smlouvu, tak peníze budou na cestě k Vám.

Nízký úrok je rovněž lákadlem, protože u nebankovních společností to nebývá zvykem. Nesetkáte se v tomto případě ani s poplatky předem a i přes to společnost vše za Vás zařídí, takže i odhadce pro cenu nemovitosti.

Splátky si můžete rozložit nejvíce na 30 let a nejméně na 1 rok. Samozřejmě, že můžete půjčku splatit a bez sankcí.