Dodávku je lepší si půjčit než koupit

Sem tam člověk potřebuje něco velkého převézt a většinou mu k tomu osobní vůz nestačí. Ty byly totiž koncipovány pro přepravu osob, potažmo několika málo zavazadel, ale ne na velká břemena. Ovšem i takové případy je možné poměrně snadno vyřešit.

Pronájem se pokaždé vyplatí

Možností, jak se s tímto problém vypořádat, není věru mnoho. Pomoci může tažná vlečka, případně je možné dát břemeno na střechu. Nicméně ani takováto řešení nemusí stačit za všech okolností. Tehdy už je vhodné kontaktovat Van2Go, pronajímatele dodávek.

Není potřeba příliš spekulovat o tom, jestli se pronájem vyplatí či nikoliv. Pokud je nezbytné skříň nebo cokoliv velkého odvézt, vyplatí se vždy. Přeci jen se jedná o jednorázovou záležitost, kterou lze mít z krku během hodiny, což není drahé.

Ovšem ani dlouhotrvající pronájmy nejsou vůbec drahé, alespoň ne u Van2Go. Kdo chce, může mít půjčenou dodávku třeba i několik měsíců, v extrémních měsících i let. Smlouva vždy bude výhodná nejen pro samotnou půjčovnu, ale hlavně pro zákazníka.

Otevřeno je nonstop

Van2Go má dvě pobočky. Jednu v české metropoli, druhou v centru Moravskoslezského kraje. A je celkem jedno, jestli se zákazník vydá do Prahy, případně bude chtít využít pronájem dodávek v Ostravě. Vždy se mu dostane stejných cen i služeb. A také se může stavit kdykoliv mu to bude vyhovovat. Otevřeno je totiž nonstop, i o svátcích.

V případě nutnosti si tak lze pronajmout dodávku třeba i o půlnoci. Je však potřeba mít trochu trpělivosti, jelikož ve večerních hodinách vinou menšího personálnímu obsazení trvají věci trochu déle. Je ovšem možné je urychlit, a sice včasným zavoláním.

Vozový park

Alfou a omegou kvalitní autopůjčovny je z pochopitelných důvodů vozový park. Ten má Van2Go opravdu špičkový. Nechybí ani nejnovější typy dodávek, ale i dříve vyrobené modely jsou v perfektní kondici.