Prodejte auto bez problémů, rychle a za hotové. To se mnohdy hodí, a i když sháníme kupce přes různé inzeráty, nemusí se nám to v hotovosti podařit. Objevit se mohou i další problémy. Služba Zahotove.cz s platbou na ruku počítá. Navíc vás šokuje, jak rychle funguje.

Starých vozidel je v domácnostech i ve firmách obrovské množství. Mnohdy jsme je odstavili a už je nepotřebujeme. Jindy se nám neoplatí investovat do opravy. Automobil může být též neopravitelný po větší bouračce. Co s těmito vozy? Jdou vůbec prodat? Zkuste výkup ojetých aut, který nabízí služba Zahotove.cz. Jak funguje?

Zavoláte a druhý den vyjíždí

Nemusíte se bát žádných dlouhých průtahů, které byste zažívali při prodeji automobilu svépomocí přes internetový bazar. To se pak prodej umí skutečně protáhnout. Zahotove.cz funguje jinak. Zavoláte nebo napíšete a velice rychle se dozvíte nabídku ceny za váš vůz. Firma zajišťuje jak výkup osobních, tak výkup nákladních vozidel. Funguje v rámci celé republiky. Své auto nebudete nikam převážet. Obvykle se již do 24 hodin k vám mohou kdekoliv v republice dostavit zástupci firmy. Auto si obhlédnou, na místě sepíšete smlouvu a ihned dostanete i peníze na ruku. Nemusíte se tedy s nikým o platbě dohadovat. Platba ihned a hotově je samozřejmost.

Velkou výhodou je též již připravená velice jednoduchá a přehledná smlouva. Ta vás dokonce zprošťuje povinnosti držet za automobil po prodeji záruku. Což byste jinak při prodeji svépomoci museli. Tohle bývá velký problém. Už dávno peníze za auto nemáme a kupec se ozývá s reklamací a se žádostí o slevu z kupní ceny.

Vyčistěte garáže a dvorky a ještě vydělejte

Pojďte si uklidit. Zbavte se konečně ojetin i bouraných vozů. Zahotove.cz má skvělé reference a je nejjednodušším způsobem, jak se snadno, bezpracně a výhodně těchto vozidel zbavit. U všech jiných způsobů narazíte. Typicky u klasických bazarů, které o podobná auta nemají zájem.