Virtuální sídlo nedává jen ekonomické výhody

Virtuální sídla v posledních letech zažívají boom. Zájem o ně mají jak firmy, tak OSVČ. Těm všem může přinést řadu výhod, a nejen ekonomických. S virtuálním sídlem si usnadníte minimálně administraci.

Virtuální sídlo by mělo být samozřejmým řešením pro ty, kteří nepotřebují fyzickou kancelář. Pak je naprosto zbytečné platit drahý nájem. Zájem o něj však mají i firmy, jež své fyzické kanceláře využívají. Proč?

Virtuální sídlo vám daruje anonymitu

Rádi byste měli svůj klid? Nechcete, aby si kdokoliv kdykoliv mohl najít vaši adresu na internetu a zjevit se vám ve firmě? Případně rovnou u vás doma, jste-li OSVČ a máte-li jako adresu uvedené své bydliště? Virtuální sídlo Praha 1 to řeší. Oficiálně budete mít zapsanou adresu v Praze a je úplně jedno, kde sídlíte. Když vás někdo přijde hledat na pražskou adresu, asistentka vám to oznámí, předá mu telefonický kontakt nebo mu nabídne schůzku na jiný termín, na který bude předem připravení.

Administrativu nechte na jiných

Virtuální sídlo Praha 2 nefunguje pouze jako imaginární adresa. Na daném místě skutečně fungují kancelářské prostory s recepcí. Pokud potřebujete, zarezervujete si na určitý termín kancelář či zasedací místnost a můžete si dohodnout schůzku s obchodním klientem.

Recepce v budově za vás vyřeší administrativní záležitosti, například poštu. Bude vám přebírat zásilky i dopisy, může je přeposílat na jinou adresu, nebo vám je shromažďovat a vy si je jednou za čas vyzvednete. Samozřejmostí je vyřizování telefonátů.

A kolik všechno tohle stojí? Záleží na tom, v jaké lokalitě si své virtuální sídlo vyberete. Čím centrálnější část Prahy, tím dražší. Virtuální sídlo lze samozřejmě zřídit i v Brně a dalších větších městech. Ceny se pohybují cca od 100 Kč měsíčně až po několik stovek. Závisí i na doplňkových službách (pronájem zasedací místnosti, přeposílání pošty v ceně).