Než si půjčíte, zjistěte si co možná nejvíce informací o poskytovateli, kterého jste si zvolili! Možná budete překvapení, možná budete i lehce rozčarovaní, a dokonce je tu i varianta, že si vyberete úplně jinou firmu. A proč by ne? Trh je přeci naprosto svobodný a porovnání půjček  samozřejmě také, takže se nás stačí zeptat a rádi vám podáme pomocnou ruku plnou dat a čísel.

Výběr není těžký, ale nesmíte jej podcenit

Vybrat si tu nejvhodnější nebankovní půjčku nemusí být takzvaně během na dlouhou trať, ale musíte mít jasno, podle jakých kritérií si budete vybírat. Prohlédněte si v první řadě paletu doplňkových služeb, která by měla být co nejširší a samozřejmě také RPSN. Právě roční procentní sazba nákladů prozradí zdaleka nejvíce, dozvíte se maximum. Vlastně, prostým násobením pak získáte přesnou částku, o kterou přeplatíte jistinu. A mnozí pak už mohou mít jasno o tom, jestli je půjčka v pořádku a žádost se podá – nebo se raději porozhlédnete někde jinde, kde bude výhodněji.

komínek

Jednou ze zajímavých možností je třeba Home Credit půjčka. Co nám vlastně nabízí? Pojďme ji v pár bodech trochu představit, rozhodně to není nijak špatná volba!

  • Peníze do druhého dne, bez poplatků navíc, ručitele nebo uvádění účelu půjčky.
  • 10 až 150 tisíc korun až na dobu sedmi let, volitelná doba splátkového kalendáře.
  • Úroková sazba startuje na hranici třinácti procent, je to tedy zajímavý spotřebitelský úvěr.
  • Až čtyři odklady měsíčních splátek během doby splatnosti – doplňková služba, co pomůže!

Samozřejmě, na našem trhu je poměrně dost možností, kde si půjčit, toto je vlastně jen jedna z nich. Porozhlédněte se proto opravdu pečlivě, kde by byla půjčka nejzajímavější a rozhodněte se podle svých osobních preferencí. Pokud nevíte, nechte si jednoduše a zdarma poradit, od toho tu přeci jsme. Nebankovní půjčky mohou být dobrým řešením finanční situace v domácnosti, o trhu úvěrů ale musíte mít dobrý přehled, jinak to tak snadno nepůjde.

Nebankovní půjčky disponují celým spektrem zajímavých výhod. Tak například – vyřídí se prakticky okamžitě! To je pro lidi, kteří na peníze z různých důvodů opravdu spěchají, velice důležité. Jsou tu následně i zajímavé úroky a spoustu doplňkových služeb, díky které si půjčku nastavíte plně k obrazu svému.