S nebankovní americkou hypotékou se můžete zbavit exekuce, nebo si splnit své sny

Zaslechli jste už někdy pojem nebankovní americká hypotéka? Ačkoliv tento pojem je mnohdy používaný, možná ještě nevíte, co to přesně znamená. Takovou hypotéku Vám může nabídnout nebankovní sektor, tedy takový, který nepodléhá kontrole ČNB. Ačkoliv by se to mohlo zdát jako nevýhody, tak právě v tom tkví síla nebankovních hypoték. Není u nich totiž tak přísně hlídání, komu jsou poskytnuty a nebankovní společnost si své podmínky klade sama. Proto mohou získat takovou hypotéku všichni, bez ohledu na jejich příjmy, či záznamy v registrech. Jedinými dvěma podmínkami, které musíte pro schválení nebankovní americké hypotéky splnit, je věk minimálně 18 let (maximálně 90) a zástava nemovitosti.

žabka

Jedná se tedy o půjčku oproti zástavě nemovitosti. Zastavit přitom můžete jakoukoliv nemovitost, která je ve vlastnictví Vašem, nebo osoby, která je ochotná stát se Vaším spoludlužníkem. Může se jednat o byt, dům, chatu, chalupu, garáž, a další. Vyplaceno přitom dostanete až 70 % z její odhadní ceny.

Pokud Vás právě napadlo, že budete muset zaplatit odhad, tak jste na omylu. Ten máte od nás zdarma. Neplatíte žádné poplatky předem. Peníze přitom můžete dostat vyplacené již do 24 hodin od poskytnutí podkladů, jako jsou Vaše doklady totožnosti a fotografie nemovitosti. potřebujete-li tedy peníze snadno a rychle, s nebankovní americkou hypotékou je získáte. Splácet hypotéku přitom můžete až 30 let a úrok získáte stejně nízký, jako v bance.

Existuje tedy nějaký důvod, proč byste o tuto hypotéku nemohli požádat? Dokonce ani exekuce není překážkou. Peníze dokonce můžete použít na její vyplacení a vyrovnat se tak s finanční situací, která Vás velmi tíží. Proto neváhejte o nebankovní americkou hypotéku požádat ještě dnes.